KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16108410
nr 1610 8410
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Lösa dukbitar, Modeller, monogramsignerade EB, daterade 1918. Olja på duk, 37x25 - 43x28 cm, oramad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
måndag 1 april 2024
kl 20:32:31